Laureaci konkursów przedmiotowych i artystycznych 2017/2018 I semestr

 

szczebel miejski

 

lp.

 imię i nazwisko nauczyciela

nazwa konkursu

miejsce

dane ucznia

 

1.

T.Tabacka-Błatotń

Miejski Konkurs o Regionie "Łaziska Górne - moja mała ojczyzna" w kategorii uczniów klas 1-3

1

Jagoda Żaczek 3d

 

2.

Urszula Rafa

Miejski Konkurs o Regionie "Łaziska Górne - moja mała ojczyzna" w kategorii uczniów klas 4-7

3

Anna Pajerowska 4c

 

szczebel powiatowy

 

lp.

imię i nazwisko nauczyciela

nazwa konkursu

miejsce

dane ucznia

 

1.

R.Ogierman, M.Stencel

Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

wyróżnienie

Wiktoria Ferdin kl. 1a

 

2.

B.Spałek, J.Pająk, J.Kmiecik

XIII Powiatowy Turniej wiedzowo-sportowy Liga Najmłodszych

3

drużyna szkolna

 

Laureaci konkursów przedmiotowych i artystycznych 2017/2018 II semestr

szczebel miejski

lp.

 imię i nazwisko nauczyciela

nazwa konkursu

miejsce

dane ucznia

1.

R.Ogierman, M.Stencel, A.Sabuda

I Miejski Konkurs Wokalny "Wiosenny Mikrofon" w kategorii zespoły wokalne

1

Wiktoria Ferdin, Maja Wodowska 1a

2.

J.Pająk, J.Kmiecik, A.Sabuda

I Miejski Konkurs Wokalny "Wiosenny Mikrofon" w kategorii zespoły wokalne

3

Zespół "Tęczowe nutki" z 2a

3.

I.Rajnoga

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

1

Jakub Erkier 6b

4.

J.Szewczyk-Błażyca

XI miejski drużynowy konkurs Młodzi Kopernicy

2

Bartosz Krusiński 6b

5.

U.Rafa

Miejski Konkurs Wiedzy o Regionie "Łaziska Górne - moja mała ojczyzna"

3

Anna Pajerowska 4c

6.

A.Rzepiak, M.Karcz

Miejski Turniej Umiejętności Bezpiecznych Zachowań

2

Alicja Horyń 3a, Kinga Wojtkowiak 3b, Kacper Olszak 3b

najlepszy uczestnik

Alicja Horyń 3a

7.

Ilona Rajnoga

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej w kategorii szkół podstawowych - na szczebel miejski

1

Jakub Erkier 6b

szczebel powiatowy

lp.

imię i nazwisko nauczyciela

nazwa konkursu

miejsce

dane ucznia

1.

A.Sabuda

Powiatowy konkurs "Młodzi artyści na scenę…"

3

zespół wokalny "Wesołe Nutki"

wyróżnienie

zespół wokalny "Kolorowe Nutki" z 4b

2.

K.Błąkała

Powiatowy Konkurs "Barwy jesieni"

wyróżnienie

Martyna Czarnik 3c

3.

E.Drapacz

Powiatowy Konkurs Kaligraficzny

2

Maja Herman 3e

M.Suchoń

3

Milena Guzik 4b

4.

A.Rzepiak, M.Karcz

VI Powiatowy Konkurs Gwary "Na śląsku miyszkomy, po śląsku godomy"

wyróżnienie

Kajetan Młyńczak 3a

5.

J.Szewczyk-Błażyca

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny z języka angielskiego "Spelling Bee"

3

Wojciech Bieniek 6b

6.

B.Erkier

I Powiatowy Konkurs Historyczny - Polska za czasów Piastów

2

Małgorzata Adamska 5a

7.

A.Sabuda

X Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej "Wiosna, Nadzieja, Radość"

3

Zespół "Wesołe Nutki"

8.

A.Rzepiak, M.Karcz

3

Zespół integracyjny z klasy 3a

9.

A.Sabuda, M.Suchoń

3

Zespół "Kolorowe Nutki" z klasy 4b

10.

A.Sabuda, J.Kmiecik, J.Pająk, V.Eichner

wyróżnienie

Zespół "Tęczowe Nutki" z klasy 2a

11.

A.Sabuda, R.Ogierman, M.Stencel

wyróżnienie

Duet wiosenny z kl. 1a

12.

J.Wuzik

wyróżnienie

Zespół Teatralny 4a, 5a

13.

M.Suchoń

Powiatowy Konkurs na wiersz logopedyczny kategoria klas 4-7

wyróżnienie

Karolina Grochala 4b

14.

H.Leks

Powiatowe zawody w szachach drużynowych

3

drużyna szkolna

15.

I.Rajnoga

VI Powiatowy Konkurs Informatyczno-Czytelniczy "MULTIMEDIALNY PORTRET POLSKI"

3

Zuzanna Mazur 5a

16.

R.Ogierman, M.Stencel

XV Powiatowy Konkurs Recytatorski "Poezja dziecięca"

wyróżnienie

Paulina Ługowska 1a

17.

B.Spałek, J.Pająk, J.Kmiecik

XII Powiatowy Turniej dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych "Jesteśmy tacy sami, lecz różni w bogactwie możliwości"

3

drużyna szkolna

18.

B.Erkier

I Powiatowy Konkurs Historyczny

1

Małgorzata Adamska 5a

19.

U.Rafa, I.Rajnoga

Powiatowy Konkurs Turystyczno-Ekologiczny              klasy 5-7

1

Patrycja Smykla 5a Natalia Roszkowska 6c

szczebel rejonowy

lp.

imię i nazwisko nauczyciela

nazwa konkursu

miejsce

dane ucznia

1

L.Fichtner-Szrubarz Luiza

Religijny konkurs plastyczny z okazji 100-lecia Objawień Matki Bożej Fatimskiej

1

Zuzanna Niewiadomska 2a

2.

M.Suchoń

Rejonowy Konkurs Plastyczny z Religii

3

Paulina Buchman 3b

3.

M.Karcz, A.Rzepiak

Konkurs na najpiękniejsze jajko wielkanocne organizowany przez Muzeum "Górnośląski Park Etnograficzny" w Chorzowie

3

Julia Kabiczke 3a

wyróżnienie

Martyna Skrzypek 3a

4.

E. Godziek

IV Regionalny Konkurs Czytelniczy "Znani i lubiani ale… zapomniani" dla klas 4-7

2 miejsce oraz nagroda publiczności za plakat reklamujący twórczość E.Niziurskiego

Małgorzata Adamska 5a, Patrycja Smykla 5a

5.

L.Fichtner-Szrubarz

Rejonowy Konkurs Religijny - plastyczny "Cuda Pana Jezusa w Ewangelii św. Marka"

2

Martyna Stanek 1b

szczebel wojewódzki

lp.

imię i nazwisko nauczyciela

nazwa konkursu

miejsce

dane ucznia

1.

A. Rzepiak, M.Karcz

XII Wojewódzi konkurs "Ja to umiem, ja to wiem"

II

Wiktoria Toboła 3a

2.

A. Rzepiak.      M. Karcz

Konkurs "Na najpiękniejsze jajko wielkanocne" organizowany przez Muzeum "Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie

1

Alicja Horyń 3a

3.

R.Ogierman, M.Stencel

Wojewódzki Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych z cyklu "Wyrażxam siebie kolorami" w kategorii praca z plasteliny

I

Wiktoria Knapczyk 1a

szczebel ogólnopolski

lp.

imię i nazwisko nauczyciela

nazwa konkursu

miejsce

dane ucznia

1.

Joanna Kossakowska-Swierczyńska

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego "World of Languages" kids

100 % pkt

Jagoda Żaczek 3d

94,40% pkt

Alicja Horyń 3a

Krzysztof Śliwka 1a

88,8%

Grzegorz Stencel 1a

83,30% pkt

Julia Ferdyn 3d

Filip Hajduk 1b

Dawid Budzik 3e

Oliwia Pach 3e

77,7%

Maja Wodowska 1a

Fabian Gibiec 1b

72,2% pkt

Jakub Piskuła 3d

72,2% pkt

Maja Herman 3e

72,2% pkt

Kinga Wojtkowiak 3b

55,6% pkt

Paulina Prokopiuk 3a

50% pkt

Jan Pędziwiatr 3d

2.

E. Godziek

Ogólnopolski Konkurs Literacko-Plastyczny "Bazgroł 2018"

2

Małgorzata Adamska 5a, Patrycja Smykla 5a

szczebel międzynarodowy

lp.

imię i nazwisko nauczyciela

nazwa konkursu

miejsce

dane ucznia

1.

B.Leffler

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

wyróżnienie

Emilia Żaczek 2b

2.

J. Kmiecik

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

wyróżnienie

Wojciech Adamski 2a