Laureaci konkursów przedmiotowych i artystycznych 2018/2019 II semestr

szczebel miejski

lp.

 imię i nazwisko nauczyciela

nazwa konkursu

miejsce

dane ucznia

1.

I.Rajnoga

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"

2

Bartosz Połap 5a

2.

I.Rajnoga

Eliminacje międzyszkolne o puchar Burmistrza Miasta łaziska Górne Ogólnopolskiego Turnieju BwRD w kategorii uczniów w wieku 10-12 lat

2

drużyna

3.

S.Raszka

Miejski konkurs ekologiczny

wyróżnienie

M.Kaczmarczyk 2b

4.

B.Erkier-przygotowanie merytoryczne, M.Małyska - opiekun podczas gry

Miejska gra terenowa

1

M.Adamska 6a, J.Żaczek 4d, K.Klabuhn 5a

5.

B.Leffler

Miejski Turniej Umiejętności Bezpiecznych Zachowań o puchar Burmistrza Miasta Łaziska Górne

najlepszy zawodnik

F.Anisienia 3b

3

F.Anisienia, E.Żaczek, D.Szwerthalter

szczebel powiatowy

lp.

imię i nazwisko nauczyciela

nazwa konkursu

miejsce

dane ucznia

1.

B.Erkier

II Powiatowy Konkurs Historyczny

2

Małgorzata Adamska 6a

2.

E.Dąbek

XV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Polskich Parkach Narodowych

3

Drużyna w składzie: M.Adamska, W.Piskuła

3.

A.Sabuda, R.Ogierman, M.Stencel

XI Powiatowy Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej "Wiosna, Nadzieja i Radość"

wyróżnienie

kategoria soliści kl. 1-3:Grzegorz Stencel kl. 2a

4.

A.Sabuda

wyróżnienie

kategoria duety kl. 1-3: Wiktoria Ferdin, Maja Wodowska

5.

A.Sabuda

3

kategoria soliści kl. 4-6: Julia Otręba

6.

A.Sabuda, J.Kmiecik, J.Pająk, V.Eichner

1

kategoria zespoły kl. 1-3: Zespół integracyjny "Tęczowe Nutki" z klasy 3a

7.

A.Rzepiak, J.Kot

wyróżnienie

Zespół integracyjny z klasy 1a

8.

A.Sabuda

1

Kategoria zespoły kl. 4-6: Zespół Wesołe Nutki

9.

J.Szewczyk-Błażyca, M.Karcz

3

Zespół integracyjny z klasy 4a

10.

K.Błąkała, M.Karcz, J.Wuzik

2

Kategotia teatralno-muzyczna: Grupa teatralna z SP6

11.

S.Raszka

Powiatowy Turniej "jesteśmy tacy sami, lecz różni w bogactwie możliwości"

2

Drużyna: F.Just, K.Grudziński, M.Kaczmarczyk 2b

12.

E.Godziek

 Powiatowy Konkurs Biblioteczny pt."Upoluj Wypiska"

2

M.Adamska 6a

szczebel rejonowy

lp.

imię i nazwisko nauczyciela

nazwa konkursu

miejsce

dane ucznia

1.

L.Fichtner-Szrubarz

Rejonowy plastyczny Konkurs Religijny

1

W.Kiecka 4e

2

J.Żaczek 4d

szczebel ogólnopolski

lp.

imię i nazwisko nauczyciela

nazwa konkursu

miejsce

dane ucznia

1.

S.Raszka

Ogólnopolski Konkurs z "Wiedzy ogólnej"

1

F.Hajduk 2b

szczebel międzynarodowy

lp.

imię i nazwisko nauczyciela

nazwa konkursu

miejsce

dane ucznia

1.

B.Leffler

Międzynarodowy konkurs "Kangur matematyczny"

wyróżnienie

E.Żaczek 3b

2.

R.Ogierman, M.Stencel, C.Babczyńska

Międzynarodowy konkurs "Spotkanie z Europą Wschodnią"

nagroda II stopnia

N.Brun 2a