Zawody sportowe 2017/2018  szczebel miejski I semestr

l.p.

imię i nazwisko nauczyciela

nazwa konkursu

miejsce

dane ucznia

1.

nauczyciele wf

Miejski Turniej Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt

1

drużyna dziewcząt

2.

nauczyciele wf

Miejski Turniej Mini Piłki Ręcznej Chłpców

2

drużyna chłopców

3.

M.Małyska

Miejskie zawody w Mini Koszykówce Dziewczyn

1

drużyna dziewcząt

4.

M.Małyska

Miejskie zawody w Mini KoszykówceChłopców

2

drużyna chłopców

  szczebel powiatowy

l.p.

imię i nazwisko nauczyciela

nazwa konkursu

miejsce

dane ucznia

1.

J.Kmiecik, J.Pająk, B.Spałek

XII Powiatowy Turniej Wiedzowo-Sportowy "Liga Najmłodszych" w kategorii klas I

3

drużyna

2.

J.Kmiecik, J.Pająk, B.Spałek

XII Powiatowy Turniej Wiedzowo-Sportowy "Liga Najmłodszych" w kategorii klas II-III

3

drużyna

3.

M.Małyska

Powiatowe Barażowe Zawody Koszykówki

1

drużyna

Osiągnięcia uczniów w zawodach sportowych 2017/2018 II semestr

 

  szczebel miejski

 

l.p.

imię i nazwisko nauczyciela

nazwa konkursu

miejsce

dane ucznia

 

1.

Iryna Krawczyk, Michał Małyska

Wiosenne Biegi Przełajowe

1

Igor Matusiak 2a

 

2.

Michał Małyska

2

Bartek Małyska 1b

 

3.

Ilona Biłka

3

Adrian Sułowicz 3c

 

  szczebel powiatowy

 

l.p.

imię i nazwisko nauczyciela

nazwa konkursu

miejsce

dane ucznia

 

1.

E.Myrda-Przechrzta

Powiatowe Zawody w mini koszykówce dziewcząt szkół podstawowych rocznik 2005 i młodsze o Puchar Starosty Mikołowskiego w roku szkolnym 2017/2018

1

drużyna dziewcząt

 

2.

M.Małyska

Barażowy Powiatowy Turniej Mini Piłki Nożnej Chłopców

3

drużyna chłopców

 

3.

M.Małyska

Powiatowy Turniej Piłki Koszykowej Chłopców

4

drużyna chłopców

 

4.

E.Myrda-Przechrzta

Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt

1

drużyna dziewcząt

 

  szczebel rejonowy

 

l.p.

imię i nazwisko nauczyciela

nazwa konkursu

miejsce

dane ucznia

 

1.

E.Myrda-Przechrzta

Rejonowy Turniej Piłki Koszykowej Dziewcząt

2

drużyna dziewcząt

 

2.

Iryna Krawczyk

Rejonowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt

1

drużyna dziewcząt

 

  szczebel wojewódzki

 

l.p.

imię i nazwisko nauczyciela

nazwa konkursu

miejsce

dane ucznia

 

1.

E.Myrda-Przechrzta

Turniej Półfinałowy Piłki Ręcznej Dziewcząt

4

drużyna dziewcząt

 

2.

Iryna Krawczyk

Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt z okazji Dnia Dziecka

1

drużyna dziewcząt rocznik 2007 i młodsze