PÓŁKOLONIE ZIMOWE 2020

Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Łaziskach Górnych w dniach od 13.01.2020 r. do 17.01.2020 r. organizowała półkolonie zimowe dla 73 uczniów. Wśród licznych atrakcji był wyjazd do Zabrza do zabytkowego kompleksu dawnej kopalni „Concordia” - Szybu Maciej. Dzieci mogły poczuć magię dawnego kunsztu górniczego. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się wśród dzieci starszych wyjazd do Muzeum Ognia w Żorach. Młodsze dzieci w tym czasie brały udział w warsztatach edukacyjnych EKO-PRZYSTANEK - tworzenie kreatywnych świec. Cała półkolonia obejrzała film pod tytułem "Urwis" w kinie Cinema City Katowice - Silesia. Ponadto dzieci starsze uczestniczyły w rozgrywkach w bowling w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Łaziskach Górnych, a młodsze dzieci świetnie bawiły się w tym czasie w "Nibylandii" w Katowicach-Murckach. Jak każdego roku wszystkie dzieci brały udział w zajęciach na pływalni "Wodnik" w Paniówkach. Bardzo zróżnicowany i ciekawy program podobał się wszystkim uczestnikom tegorocznych półkolonii zimowych.