SZKOLNY   KONKURS   JĘZYKA  ANGIELSKIEGO

11 maja 2018r w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla klas IV-VII.

Organizatorami konkursu są nauczycielki języka angielskiego : p. Aneta Latus, p. Judyta Szewczyk-Błażyca oraz p. Zofia Pajka.

Konkurs budzi szerokie zainteresowanie wśród uczniów uzdolnionych językowo. W tym roku w konkursie wzięło udział aż 66 uczniów!

Uczestnicy zostali podzieleni na trzy kategorie wiekowe: klasy IV, klasy V oraz klasy VI. Uczniowie zmagali się z zadaniami dotyczącymi gramatyki,

słownictwa, czytania ze zrozumieniem w języku angielskim oraz wiedzy na temat krajów anglojęzycznych.

Wyniki konkursu:

Klasy IV

1. Wojciech Miksik IVc

2. Kacper Klabuhn IVa

3. Natalia Mroczkowska IVc

Klasy V

1. Małgosia Adamska Va

2. Jagoda Rozmus Vc

3. Igor Blaszta Vb

Klasy VI

1. Bartosz Wala VIb

2. Bartosz Krusiński VIb

3. Katarzyna Szmatloch VIb

W  Konkursie Powiatowym „English is FUNtastic,” szkołę będą reprezentować Bartosz Wala oraz Bartosz Krusiński z kl. VI b.

GRATULUJEMY!