SZKOLNE  KONKURSY  PLASTYCZNE  2017/2018 – I semestr

 

Lp.

Nazwa konkursu plastycznego

Organizatorzy

Laureaci

1.

Konkurs literacko – plastyczny pt. „Płynie Wisła płynie…”

Elżbieta Godziek

Aneta Grymel

Klasy I-III

I miejsce - E.Żaczek (2b)

II miejsce - J. Żaczek (3d)

III miejsce – P. Prokopiuk (3a)

III miejsce – B. Wojtala (3c)

Wyróżnienia:

- O. Kulon (2a)

-  M. Czernik (3c)

- D. Domżoł (3e)

- W. Adamski (2a)

- R. Kozieł (3e)

Klasy IV-VII

I miejsce – J. Grundszok (4d)

II miejsce – P. Buchman (4b)

III miejsce – M. Adamska (5a)

Wyróżnienia:

- Sz. Grzeszkowiak (4e)

- S. Kłysz (4f)

- A. Pustelnik (4d)

 

2.

"Najpiękniejsza ozdoba choinkowa"

Aleksandra Rzepiak

Małgorzata Karcz

Klasy I-III

I miejsce - Alicja Horyń (3a)

II miejsce- Lena Szier (3c)

III miejsce- Wiktoria Kiecka (3e), Martyna Skrzypek (3a)

Wyróżnienie:

Wiktoria Błaszczyk (1b)

Nadia Jarczyk (3c)

Paulina Bonsz (3b)

Klasy IV-VII

I miejsce - Patrycja Smykla (5a)

II miejsce- Bartosz Wala (6b)

III miejsce- Aleksandra Hapeta (6c)

Wyróżnienie

Kinga Rusek (5c)

Wojtek Kobylański (5c)

Maja Dziubek (4d)

3.

Konkurs Plastyczny dla klas 1,

 pt.:"Zielone Łaziska"

 

 

 

 

 

Ilonę Biłkę

Ewę Drapacz

Klasy I

I miejsce-Grzegorz Stencel (1a)

II miejsce - Krzysztof Śliwka (1a)

III miejsce - Natalia Szymańska (1a)

Wyróżnienie

Wiktoria Ferdin (1a)

 Zuzanna Przerwa (1a)

 

 

 

SZKOLNE  KONKURSY  PLASTYCZNE 2017/2018 – II semestr

 

Lp.

Nazwa konkursu plastycznego

Organizatorzy

Laureaci

1.

Konkurs plastyczny pt. „Mam autyzm, ale jestem Twoim kolegą”

Mirela Just

Lucyna Długoń

Aneta Grymel

Aleksandra Rzepiak

 

Klasy I-III

I miejsce

- Alicja Horyń 3a
- Daria Lewandowska 3a
- Paulina Prokopiuk 3a

II miejsce

- Sergiusz Sidorczuk 2b
- Natalia Szymańska 1a

III miejsce

- Paulina Ługowska 1a

Wyróżnienia:

- Martyna Skrzypek 3a

Klasy IV-VII

I miejsce

-Wojciech Bieniek 6b
- Aleksandra Kania 6a

II miejsce

- Jagoda Rozmus 5c
- Wiktoria Piskuła 6b

III miejsce

- Katarzyna Szmatloch 6b
- Natalia Roszkowska 6c
- Amelia Nowak 4f

Wyróżnienia:

Paweł Biskup, Maja Grzegorczyk, Mariusz Ciborowski, Jakub Erkier, Amelia Pyrka, Dominika Mandla, Aleksandra Hapeta, Emilia Szczęsny, Julia Skutela, Kinga Szekel, Marta Nowicka,Kinga Rusek.

2.

Konkurs plastyczny "Najpiękniejsze Jajko"

Aleksandra Rzepiak

Małgorzata Karcz

Aneta Grymel

Klasy I-III

I miejsce - Maja Wodowska - klasa 1a

II miejsce - Emilia Kurzyca - klasa 2b

III miejsce - Igor Suchoń - klasa 3c

                 - Paulina Prokopiuk - klasa 3a

Wyróżnienie:

- Nadia Jarczyk - klasa 3c
- Martyna Skrzypek - klasa 3a
- Grzegorz Stencel - klasa 1a
- Paulina Ługowska - klasa 1a
- Paulina Mandla - klasa 1b
- Alicja Horyń - klasa 3a
- Kajetan Młyńczak - klasa 3a

Klasy IV-VII

I miejsce – Antoni Statnik (5a)

II miejsce- Dominika Mandla (6c)

III miejsce- Aleksandra Hapeta (6c)

                 - Marta Nowicka (4d)

Wyróżnienie

- Krzysztof Azarko - klasa 4e
- Jakub Grundszok - klasa 4d
- Oliwia Łożańska - klasa 5c
- Maksymilian Karpowicz - klasa 4d
- Patryk Penkała - klasa 5b
- Krzysztof Statnik - klasa 6a
- Jakub Młocek - klasa 4b
- Amelia Pyrka - klasa 6c