TERMINY KONSULTACJI DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

Nazwisko i imię

dzień

godzina

sala

Abidellaoui Iwona

środa

14.30

G3

Babczyńska Celina

I wtorek miesiąca

 

G7

Badocha Małgorzata

I czwartek miesiąca

13.40

G12

Błąkała Klaudia

poniedziałek

16.00

B7

Dąbek Ewa

czwartek

14.30

H11

Długoń Lucyna

terminy ustalane indywidualnie

G13

Domagała Karolina

czwartek

13.40

A5

Drapacz Ewa

wtorek

13.40

A7

Erkier Barbara

wtorek

14.40

G5

Fichtner Szrubarz Luiza

środa

14.40

H15

Gołombek Iwona

urlop

x

G12

Grymel Aneta

poniedziałek

14.00

H16

Grzegorzek Honorata

czwartek

16.15

G16

Just Mirela

terminy ustalane indywidualnie

E24

Karcz Małgorzata

wtorek

15.00

A9

Kmiecik Joanna

piątek

14.40

B15

Kopiec Wioletta

środa

14.40

G14

Kot Joanna

terminy ustalane indywidualnie

A14

Krawczyk Iryna

środa

17.00

D4

Krawczyk Izabela

terminy ustalane indywidualnie

E22

Latus Aneta

czwartek

14.40

G7

Leffler Brygida

czwartek

15.20

A13

Leszczyński Marcin

czwartek

13.40

H15

Małyska Michał

wtorek

16.30

D4

Muszyńska Elżbieta

wtorek

13.40

G10

Myrda-Przechrzta Ewa

poniedziałek

14.35

D4

Niewiadomska Jolanta

wtorek / środa

14.35 / 7.30

G7

Ogierman Renata

środa

14.40

B14

Pająk Jolanta

wtorek

15.00

F8

Pajka Zofia

środa

14.35

G7

Palowska Danuta

czwartek

13.40

G1

Rafa Urszula

środa

15.00

G9

Rajnoga Ilona

środa

14.00

H16

Raszka Dominik

poniedziałek

13.00

D4

Raszka Sabina

poniedziałek

13.40

A1

Rożek Barbara

I poniedziałek miesiąca

15.30

H11

Rudolf Tatiana

poniedziałek

14.40

G3

Rzepiak Aleksandra

wtorek

15.35

A3

Sabuda Aneta

wtorek

14.00

G11

Słowik Dagmara

środa

14.35

B20

Sobczak Ewa

Iśroda miesiąca

14.30

H11

Stencel Mariola

czwartek

14.40

B12

Strzelczyk Ewa

środa

14.00

H15

Suchoń Mirosława

środa

14.40

A12

Szewczyk-Błażyca Judyta

środa

15.25

A9

Tabacka Błatoń Teresa

czwartek

15.25

A4

Turska Izabela

I piątek miesiąca

13.40

G1

Uciecha Justyna

IV wtorek miesiąca

17.00

H11

Wita Anna

środa

14.40

G5

Wojciechowska Alina

środa

14.40

G10

Wuzik Jolanta

poniedziałek

13.40

G12

Żymła Agata

środa

14.30

H11