Laureaci konkursów przedmiotowych i artystycznych 2018/2019 I semestr

szczebel miejski

lp.

 imię i nazwisko nauczyciela

nazwa konkursu

miejsce

dane ucznia

1.

R.Ogierman, M.Stencel

XIII edycja Konkursu Wiedzy o Regionie "Łaziska Górne - moja mała ojczyzna" w kategorii uczniów kl. I-III

1

N.Szymańska kl. 2a

2.

B.Erkier

"Bitwa na daty - 100 lat niepodległości"

1

M.Adamska kl. 6a, O.Wodowski kl. 8a

wyróżnienie

A.Nowak kl. 5f

szczebel powiatowy

lp.

imię i nazwisko nauczyciela

nazwa konkursu

miejsce

dane ucznia

1.

J.Kmiecik, J.Pająk, V.Eichner, A.Sabuda

XX Powiatowy Festiwal                               Kolęd i Pastorałek

1

Zespół integracyjny "Tęczowe Nutki" - klasa 3a

2.

A.Sabuda

2

Zespół integracyjny "Wesołe Nutki"

3

A.Sabuda, R.Ogierman, M.Stencel

wyróżnienie

Grzegorz Stencel kl. 2a

4.

wyróżnienie

Duet: Maja Wodowska, Wiktoria Ferdin kl. 2a

5.

A.Latus

Powiatowy Konkurs literowania w języku angielskim "Spelling Bee"

2

M.Adamska kl. 6a

szczebel rejonowy

lp.

imię i nazwisko nauczyciela

nazwa konkursu

miejsce

dane ucznia

1.

I. Abidellaoui

IV Edycja Regionalnego Konkursu Recytatorskiego "Malowane wiersze-obrazy o Polsce"

3

Patryk Penkała 6b

szczebel ogólnopolski

lp.

imię i nazwisko nauczyciela

nazwa konkursu

miejsce

dane ucznia

1.

R.Ogierman, M.Stencel

Ogólnopolski Konkurs Edukacyjny "Szkolne Przygody Gangu Słodziaków"

wyróżnienie w kategorii komiks

N.Brun, A.Kies, W.Knapczyk, Z.Przerwa, N.Szymańska  kl. 2a

2.

J.Kmiecik, J.Pająk

wyróżnienie w kategorii opowiadanie

E.Kulon, O.Kulon, Z.Niewiadomska kl. 3a

3.

B.Leffler

E.Żaczek kl. 3b

4.

A.Sabuda, R.Ogierman, M.Stencel

IV Ogólnopolski Konkurs na Życzenia Bożonarodzeniowe

2

G.Stencel kl. 2a

5.

Z.Pajka

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Upside Down"

laureat

M.Kies

A.Latus

wyróżnienie

K.Bańka

Osiągnięcia w zawodach sportowych I semestr 2018/2019

szczebel miejski

l.p.

imię i nazwisko nauczyciela

nazwa konkursu

miejsce

dane ucznia

1.

M.Małyska

Miejski Turniej Mini Piłki Nożnej Chłpców rocznik 2006

2

drużyna chłopców

2.

M.Małyska

Miejski turniej piłki koszykowej chłopców rocznik 2006-2008

1

drużyna chłopców

3.

M.Małyska

Miejski turniej piłki koszykowej dziewczat rocznik 2006-2008

1

drużyna dziewcząt

  szczebel powiatowy

l.p.

imię i nazwisko nauczyciela

nazwa konkursu

miejsce

dane ucznia

1.

M.Małyska

Powiatowe zawody w koszykówce dziewcząt

1

drużyna dziewcząt

2.

M.Małyska

Powiatowe zawody w koszykówce chłopców

4

drużyna chłopców

  szczebel wojewódzki

l.p.

imię i nazwisko nauczyciela

nazwa konkursu

miejsce

dane ucznia

1.

Iryna Krawczyk

Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt rocznika 2007 i młodsze z okazji 100 lecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz 10 lecia MOSIR-u Łaziska Górne

2

drużyna dziewcząt