Laureaci konkursów przedmiotowych i artystycznych 2016/2017

szczebel miejski

lp.

 imię i nazwisko nauczyciela

nazwa konkursu

miejsce

dane ucznia

1.

I. Rajnoga

Finał szczebla miejskiego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej w kategorii szkól podstawowych

1

Jakub Erkier 5b

2.

I. Rajnoga

Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. Eliminacje międzyszkolne o puchar Burmistrza Miasta Łaziska Górne

2

Drużyna w składzie: A.Mila 6a, W.Piskuła 5b, K.Szmatloch 5b, F.Morciński 6b,

3.

J.Szewczyk-Błażyca

Młodzi Kopernicy - j.angielski

2

Bartosz Krusiński 5b

4.

Z.Pajka

3

Marcin Golek 6d

5.

J.Wuzik

Młodzi Kopernicy - matematyka

1

Maciej Śliwka 6 d

6.

T.Tabacka-Błatoń

Miejski Konkurs Pięknego Czytania

wyróżnienie

Marta Nowicka 2d

7.

I. Abidellaoui, T. Rudolf

XXIV Miejski Konkurs Ortograficzny o tytuł Szkolnego Mistrza Ortografii

Szkolny I Wicemistrz Ortografii

Małgorzata Adamska 4a

8.

U.Rafa

II Miejski Konkurs Ekologiczny dla uczniów klas II-III

1

Jakub Beczała 3c

szczebel powiatowy

lp.

imię i nazwisko nauczyciela

nazwa konkursu

miejsce

dane ucznia

1.

A.Sabuda

Powiatowy konkurs "Młodzi artyści na scenę…"

3

Wesołe Nutki

2.

J.Kot, M.Suchoń

Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania

wyróżnienie

Milena Guzik 3b

3.

B.Spałek, J.Kmiecik, J.Pająk

XI Powiatowy Turniej dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych "Jesteśmy tacy sami, lecz różni w bogactwie możliwości"

3

drużyna szkoły

4.

A.Sabuda

IX Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej "Wiosna, nadzieja i radość"

1

Zespół Wesołe Nutki

5.

A.Sabuda

2

Zespół Kolorowe Nutki

6.

M.Suchoń, J.Kot

2

dziewczynki z klasy III b (kategoria taniec)

7.

M.Karcz, A.Rzepiak

3

klasa II a

8.

A.Sabuda, J.Kmiecik, J.Pająk, V. Eichner

wyróżnienie

klasa I a

9.

A.Sabuda, M.Suchoń, J.Kot

wyróżnienie

klasa III b (kategoria śpiew)

10.

J.Kot, M.Suchoń

Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania

wyróżnienie

Milena Guzik 3b

11.

J.Wuzik

Powiatowy Konkurs matematyczny

2

Maciej Śliwka 6 d

11.

I.Rajnoga

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

5

Jakub Erkier 5b

szczebel rejonowy

lp.

nazwisko i imię nauczyciela

nazwa konkursu

miejsce

dane ucznia

1

L. Fichtner-Szrubarz Luiza

Religijny konkurs plastyczny z okazji 100-lecia Objawień Matki Bożej Fatimskiej

1

Zuzanna Niewiadomska

2.

M. Suchoń

Rejonowy Konkurs Plastyczny z Religii

3

Paulina Buchman 3b

4.

M. Karcz, A. Rzepiak

Konkurs na najpiękniejsze jajko wielkanocne organizowany przez Muzeum "Górnośląski Park Etnograficzny" w Chorzowie

3

Julia Kabiczke 2a

5.

wyróżnienie

Martyna Skrzypek 2a

szczebel ogólnopolski

lp.

imię i nazwisko nauczyciela

nazwa konkursu

miejsce

dane ucznia

1.

B.Reske

Ogólnopolski Konkurs Biblijny "Sola Scriptura"

laureat

Oskar Wodowski

2.

T.Tabacka-Błatoń

Ogólnopolski Konkurs na życzenia bożonarodzeniowe

2

Marta Nowicka 2d

Zawody sportowe 2016/2017  szczebel miejski

 

 

l.p.

imię i nazwisko nauczyciela

nazwa konkursu

miejsce

dane ucznia

 

1.

Michał Małyska

Turniej mini piłki ręcznej chłopców

3

drużyna chłopców

 

2.

Iryna Krawczyk

Turniej mini piłki ręcznej dziewcząt

1

drużyna dziewcząt

 

3.

I. Rajnoga,            M. Małyska

XVII Zawody Sportowo-Pożarnicze TAURON Wytwarzanie S.A. organizowane w roku jubileuszu 100-lecia Elektrowni Łaziska

2

"Pompa Team": D.Skiba 6a, J.Rozmus 4c, F.Morciński 6b, K.Wysocki 4b, M.Sliwka 6d, D.Szymura.6d, Sz.Pałka 4a, O.Niewiadomski 4c, J.Erkier 5b

 

4.

I. Rajnoga,            M. Małyska

3

"Hydranty z szóstki": K.Sowa 6c, Z.Mazur 4a, A.Bembenik 6b, N.Tomala 6c, K.Swoboda 6c, A.Mila 6a, D.Spiszak 5a, W.Wieczorek 4c, M.Niemyjski 4c, D.Talaga 6c