W gabinetach specjalistycznych w naszej szkole zajęcia odbywają się pod opieką wykwalifikowanych osób.
Odpowiednia baza zapewnia profesjonalną i skuteczną terapię dzieci i uczniów.

• Plan pracy logopedy
  • Zadania logopedy
  • Dla rodziców
  • Ćwiczenia oddechowe
  • Ćwiczenia rozwijające
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.