XV Powiatowy Konkurs Recytatorski „Poezja dziecięca”.

24 kwietnia 2018r. w Szkole Podstawowej nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II odbył się XV Powiatowy Konkurs Recytatorski „Poezja dziecięca”. Prezentacje odbywały się w dwóch kategoriach: o godzinie 12.00 klasy I-III, o 13.30 klasy IV – VII. Niezależne jury w składzie Izabela Turska, Kazimiera Lytek, Elżbieta Godziek, biorąc pod uwagę ściśle określone kryteria, zdecydowało o przyznaniu miejsc. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody książkowe, upominki i dyplomy. Nagrody zostały ufundowane przez Urząd Miasta Łaziska Górne.
Wszystkim uczestnikom i nauczycielom przygotowującym uczniów gratulujemy i dziękujemy za udział.

Wyniki konkursu w klasach I - III:

miejsce I – Alicja Kusiak (SP1 Łaziska Górne)
miejsce I – Szymon Kaczorowski (SP2 Łaziska Górne)
miejsce II – Martyna Filipek (SP4 Orzesze)
wyróżnienie – Paulina Ługowska (SP6 Łaziska Górne)
wyróżnienie – Michał Kępa (SP10 Orzesze)
wyróżnienie – Anastazja Dragon (SP5 Łaziska Górne)

Wyniki konkursu w klasach IV – VI:

miejsce I – Milena Jarczyk (SP7 Mikołów)
miejsce II - Maria Kwiatkowska (SP1 Łaziska Górne)
miejsce III – Julia Popenda (SP2 Orzesze)
wyróżnienie – Paulina Kuźnar (SP2 Łaziska Górne)