Rok szk. 2017/2018

Zajęcia z wykorzystaniem kół origami

Podczas pobytu w naszej świetlicy, dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach plastyczno- technicznych z wykorzystaniem kół origami. W galerii przedstawiamy dotychczasowe prace dzieci.

" Witaj zimo! Kraino śnieżnych, puszystych płatków"

W galerii prezentujemy twórcze inspiracje dzieci związane z tematyką zimową.

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada wspólnie z dziećmi świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia.
W tym dniu nasi wychowankowie przynieśli maskotki i opowiedzieli o swoich ulubionych przytulankach.
Poznali też kilka ciekawych przygód ukochanego przez dzieci misia- Kubusia Puchatka.

GRY I ZABAWY

W naszej świetlicy dzieci pożytkują swój wolny czas podczas wspólnych zabaw i ciekawych zajęć przy stolikach,
jak i swobodnej zabawy na dywanie. Na nudę nigdy nie narzekamy.

KĄCIK CZYTELNICZY

W naszej świetlicy górnej wspólnie z dziećmi utworzylismy "mały kącik czytelniczy", eksponując tam ulubione książeczki uczniów.

PAŹDZIERNIK, LISTOPAD

Nasi najmłodsi uczniowie ćwiczą swoją kreatywność, opisując jesień za pomoca różnych technik plastycznych

Rok szk. 2015/2016

grudzień