Harmonogram zajęć rozwijających zainteresowania uczniów w roku szkolnym 2018/2019

Lp.

prowadzący

rodzaj zajęć

termin

1

R.Ogierman

zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne 2a

środa 4l

2

S.Raszka

zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne 2b

piątek 4l

3

I.Turska

zajęcia rozwijające umiejętności polonistyczne 8a

piątek 6l

4

M.Badocha

zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne 8a

środa 1l

5

D.Palowska

indywidualny program nauczania  z j.polskiego

środa 8l

6

J.Wuzik

indywidualny program nauczania  z matematyki

środa 8l

7

J.Kot (10 uczniów)

Zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne 1a

poniedziałek 12.14-13.30

8

A.Rzepiak (10 uczniów)

9

D.Słowik

zajęcia kreatywne "Czasu nie marnuję, głowę i ciało wciąż trenuję"

środa 8.00 co dwa tygodnie

10

J.Kmiecik

zajęcia rozwijające kreatywne myślenie i kompetencje społeczne "Myślę więc jestem"

poniedziałek 6l

11

J.Pająk

piątek 1l

12

J.Pająk

zajęcia indywidualne (3a) - czytanie

środa, czwartek 1l

13

R.Ogierman, M.Stencel

zajęcia rozwijające dla klasy 2a

czwartek 5l

 

I.Abidellaoui

j.angielski - kl. 6a

czwartek 8l

14

j.angielski - kl. 6b

środa 7l

15

A.Sabuda

Zespół "Wesołe Nutki"         W ramach kółka - innowacja "Subito Piano" - zajęcia muzyczne z elementami języka migowego

środa 13.50-15.00

16

K.Błąkała, M.Karcz

kółko teatralne dla klas 4-8

poniedziałek 15.00-16.00

17

M.Karcz

zajęcia kreatywne w kl. 4a

poniedziałek 13.50-14.50

18

Z.Pajka

zajęcia przygotowujące do egzaminu dla klasy 7a z j.angielskiego

piątek 7.10

19

E.Godziek

Koło przyjaciół książki

wtorek 8.55

20

E.Godziek

Kółko rozgrywek planszowych (4d, 4e)

czwartek 8.00

21

H.Grzegorzek

zajęcia rozwijające z j.polskiego

czwartek 8.00 (co 2 tyg.)

20

W.Kopiec

zajęcia rozwijające dla klasy 6c

piątek 8.00 (co 2 tyg.)

22

J.Szewczyk-Błażyca

zajęcia rozwijające dla klasy 4a "English around the world

poniedziałek 8.00

23

E.Strzelczyk

Kółko religijne

piątek 14.05

24

J.Uciecha

Kólko chemiczne

wtorek (co 2 tyg.) 8 l

25

A.Wojciechowska

zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne kl. 4

czwartek 8l

26

M.Małyska

SKS dla chłopców z klas 1-3

piątek 13.50-14.35

27

E.Myrda-Przechrzta

SKS dla chłopców z klas 4-6

2 przerwy 11.30-11.50